VRATIO SE TATA! Stefan i Tara su PRIREDILI takav doček Noletu da će ga pamtiti do kraja života (VIDEO)


Najbolji teniser sveta, Novak Đoković je započeo svoju 237. nedelju na prvom mestu ATP liste. Ako niste znali, potrebno je da izdrži još “samo” godinu i po dana da u tom rekordu prestigne Rodžera Federera koji je ukupno 310 nedelja bio na prvom mestu.

Nakon što je pre nedelju dana pobedio (pregazio) Rafaela Nadala na Australijan Openu i osvojio svoju 7. titulu na tom turniru krenuo je put svojoj kući, u Monako, gde je našeg šampiona sačekala supruga sa decom, Stefanom i Tarom.

To je Đokoviću bila 15. grend slem titula u karijeri.

Kod kuće je naišao na prelepu dobrodošlicu svoje porodice, a čitav taj trenutak je podelio sa svojim fanovima na društvenoj mreži Instagram.

“3, 2, 1, hvala za sve konfete”, napisao je Đoković ispod videa i zahvalio se svojim sponzorima.

A baš ta porodica je našem Đokoviću najveća nagrada koju ima. Ne mogu ni pehari, ni vile, ni novac, pa ni slava da se mere sa srećom koju on ima sa svojom suprugom i decom. Čemu svedoči i njegova najnovija fotografija na kojoj se vidi kako je od umora i u trenutku opuštanja zaspao sa svojim sinom na podu.

©Image Source